Універсальний підкатний гідравлічний домкрат вантажопідйомності в 3 т, з системою швидкого підйому TURBO LIFTER.
Підсилена конструкція доменкрата:
- термообробний хромований поршень гідроциліндра;
- Підсилена рама з хромовим покриттям для збільшення зносостійкості;
- Система зпускного клапана забезпечує плавне опускання автомобіля.
- вбудований захисний клапан від перезавантаження доменкрату;
- Гумова опора на п'ятницю підйому;
- Важка важіль з еластичним покриттям.
| Специфікація | |
| Грузопід' ємність, кг | 3000 |
| Висота підйому, мм | 490 |
| Ширина, мм | 380 |
| Довжина, мм | 730 |
| Кліренс, мм | 130 |
| Вага, кг | 41 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winntec |
| Країна виробник | Голландія |
| Висота підхоплення | 130 мм |
| Висота підйому | 490 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Домкрат підкатний | Так |
| Кількість поршнів | 2 шт. |
| Власна вага | 42 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 795 мм |
| Ширина | 385 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 15 570 ₴



