
Тягарці клеючі 60гр блакитний скотч
від 480 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: TPALU-PB1
+380 (67) 101-04-00
офіс склад- +380 (67) 611-06-16запчастини сервіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тягарець клеючий 60-гр в полосі, свинцевий, блакитний скотч, виробництво АвтоГрузБаланс (Запоріжжя), в упаковці 50шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UA |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Грузики |
| Матеріал | Свинець |
| Вага | 3 кг |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Застосування матеріалу | Мікроавтобуси, Легкові автомобілі, Позашляховики |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| штук | 50 упаковка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість | 50 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 480 ₴/упаковка


