Пневмопістолет YATO YT-2370, манометр 63мм, шланг підкачування 44см. Діапазон вимірювання тиску 0 - 10 Bar
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр манометра | 63 мм |
| Робочий тиск | 12 бар |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Внутрішній діаметр шланга | 6 мм |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Перехідний штуцер | Ні |
| Набір насадок | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 370 ₴


