Затискна гайка балансування верстата SICE. ∅40мм, крок 4мм.
Термін поставки: 7-10 днів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sice |
| Країна виробник | Італія |
| Швидкознімна гайка | True |
| Вага коліс, що обслуговуються | 70 кг |
| Діаметр вала | 40 мм |
| Призначення обладнання | універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр отвору | 40 |
| Крок різьби | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 540 ₴

