Грузик клеючий балансувальний 60гр в смузі, свинцевий, низький профіль, жовтий скотч. Виробництво АвтоГрузБаланс, Мелітополь, в упаковці 50шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UA |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3 кг |
| Довжина | 115 мм |
| Матеріал | Свинець |
| Стан | Новий |
| Тип | Грузики |
| Ширина | 19 мм |
| Додаткові характеристики | |
| скотч | жовтий |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 620 ₴/упаковка



