Пневматичний гайковерт KING-TONY з зусиллям макс. 881Nm. Робочий тиск 6,3 Атм, 8000об/хв, витрата повітря 125 л/хв. Вага 2,8 кг. Посадковий квадрат 1/2". Рівень шуму 96,5 дБ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | King Tony |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 2.8 кг |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Максимальна кількість обертів | 8000 об/хв |
| Максимальний крутний момент | 881 H*m |
| Робочий тиск | 6.3 бар |
| Витрата повітря | 125 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Тип пневмогайковерта | Прямий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Ні |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Набір насадок | Ні |
| Перехідний штуцер | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 10 296 ₴


